Costa turpëron keq në stërvitje Ancelottin (VIDEO) – Lajmi.net
Costa turpëron keq në stërvitje Ancelottin (VIDEO)
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 14:59, 22 April 2017
Diego Costa ka dribluar trajnerin e Bayern Munichut, Carlo Ancelotti.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2