Costa fillon festën, nënshkruan me klubin e ri – Lajmi.net
Costa fillon festën, nënshkruan me klubin e ri
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:48, 13 September 2017
Diego Costa drejt rikthimit në Atletico Madrid.

Diego Costa më në fund mund të buzëqesh.

Sulmuesi i Chelseas është pranë largimit nga kampioni i Premierligës dhe rikthimi në Atletico Madrid.

E përditshmja sportive madrilene “Marca” raporton se Chelsea dhe Atletico Madrid janë në bisedime për transferimin e tij për një shifër prej 60 milionë euro, përcjell ‘lajmi.net’.

Palët pritet ta zyrtarizojnë marrëveshjen në ditët e ardhshme por Costa do të jetë i lirë të luajë për Atletico Madridi verëm pas hapjes së afatit kalimtar në janar. /Lajmi.net/
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals