“Corriere dello Sport” zbulon përforcimin e parë të Milanit për vitin 2018 – Lajmi.net
“Corriere dello Sport” zbulon përforcimin e parë të Milanit për vitin 2018
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:55, 6 December 2017
Milan do ta fillojë vitin 2018 me transferimin e mesfushorit të Udineses, Jakub Jankto.

Milan ka identifikuar përforcimin e parë për afatin kalimtar të janarit.

“Corrire dello Sport” raporton se “Rossonerët” do ta fillojnë vitin 2018 me transferimin e mesfushorit të Udineses, Jakub Jankto.

Ylli i Republikës çeke është objektivi i madh i Milanit para pjesës së dytë të sezonit në Serie A, përcjell “lajmi.net”.

Jankto ka zgjuar interesim edhe nga disa klube nga Premierliga por Gennaro Gattuso dëshiron ta transferojë në San Siro. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO