“Corriere dello Sport”: Ibrahimovic kthehet në Serie A (FOTO) – Lajmi.net
“Corriere dello Sport”: Ibrahimovic kthehet në Serie A (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 9:15, 16 March 2017
Zlatan Ibrahimovic mund të rikthehet në Serie A.

Zlatan Ibrahimovic mund të largohet nga Manchester United. Sulmuesi suedez ka shprehur gatishmëri të rikthehet në Serie A.

E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” raporton se Ibrahimovic i ka dërguar sinjale pozitive Napolit në lidhje me transferimin e tij në San Paolo, përcjell “lajmi.net”.

“Unë në Napoli? Nuk dihet kurrë, do ta shohim çfarë do të ndodhë në të ardhmen”, deklaroi së fundmi Ibrahimovic. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO