Conte dhe Mourinho i japin fund “luftës” – Lajmi.net
Conte dhe Mourinho i japin fund “luftës”
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 21:02, 13 January 2018
Antonio Conte nuk është i shqetësuar aspak nga deklaratat e fundit të Jose Mourinhos.

Të dy trajnerët së fundi kanë parë një betejë të hapur me deklaratë, duke akuzuar njërin-tjetrin e duke mos lënë anash edhe ofendimet.

Një ditë më parë, Mourinho deklaroi se nuk do merret më me Conten.

E rreth kësaj deklarate, sot është pyetur edhe Conte, pas ndeshjes Chelsea – Leicester, e cila përfundoi 0-0.

“Unë thash se ndalem. Vlen e njëjta gjë për mua. Nuk e di nëse ai këtë e tha për mua, nuk jam i shqetësuar, po flejë shumë mirë”, ka deklaruar Conte./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Antonio Conte, Jose Mourinho

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion