“Coachella” bën bashkë Bebe Rexhën dhe Eminem – Lajmi.net
“Coachella” bën bashkë Bebe Rexhën dhe Eminem
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 11:01, 16 April 2018
Ngjarja më e përfolur në botën shoubizit ditët e fundit është festivali "Coachella".

Në këtë ngjarje po marrin pjesë emrat më të njohur të muzikës nga mbarë bota, shkruan lajmi.net.

Të pranishme kanë qenë edhe artistet shqiptare që kanë arritur famë ndërkombëtare, Rita Ora dhe Bebe Rexha.

Kjo e fundit, në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar pamje nga ky festival ku gjendej afër skenës.

“Coachella me Eminemin” ka shkruar këngëtarja mbi njërën nga videot. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO