Çmimi i pabesueshëm i orës fatsjellëse të Rafael Nadal (FOTO) – Lajmi.net
Çmimi i pabesueshëm i orës fatsjellëse të Rafael Nadal (FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 13:04, 8 September 2017
Bëhet fjalë për një dhuratë që tenistit spanjoll i është bërë nga “Richard Mille”, që e ka prodhuar këtë orë posaçërisht për të.

Rafael Nadal është rikthyer në formën e tij më të mirë në moshën 31-vjeçare dhe duket se meritë për këtë ka pasur edhe ora e tij fatsjellëse të cilën e mban në dorë gjithmonë.

Bëhet fjalë për një dhuratë që tenistit spanjoll i është bërë nga “Richard Mille”, që e ka prodhuar këtë orë posaçërisht për të.

Me ngjyrat e flamurit spanjoll, kjo orë ka vetëm 50 ekzemplarë në shitje dhe një çmim marramendës prej 800 000 eurosh, transmeton “Top Channel”.

Aktualisht, Rafael Nadal është numri 1 i botës në tenis për meshkuj dhe do të luajë gjysmëfinalet e US Open ndaj argjentinasit Juan Martin Del Potro.


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO