“Çmenduri”! Nuk e besoni ku bëri tatuazh fytyrën e Noizyt një fanse (Video) – Lajmi.net
“Çmenduri”! Nuk e besoni ku bëri tatuazh fytyrën e Noizyt një fanse (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:00, 12 August 2017
Reperi shqiptar Noizy është padyshim njëri nga emrat më të pëlqyer të muzikës rep.

Ai ka mbledhur rreth vetes numër të madh të fansave, të cilët bëjnë gjëra të pabesueshme për të, shkruan lajmi.net.

Por, një fanse ka bërë diçka që pakkush guxon ta bëjë, ajo bëri tatuazh fytyrën e reperit në pjesën e prapme të qafës.

Për të treguar atë që ka bërë, fansja ka realizuar edhe një video në të cilën shihet qartë fytyra e Noizyt e vizatuar në qafën e vajzës.

Videoja tashmë po qarkullon në rrjete sociale dhe atë mund ta shikoni në linkun poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Fansja, Noizy, Tatuazhi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3