“Çmenduri” nga PSG, transferi i ri i kushton 100 mln (FOTO) – Lajmi.net
“Çmenduri” nga PSG, transferi i ri i kushton 100 mln (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 23:31, 17 June 2017
PSG është në kërkim të një portieri.

Të pakënaqur me paraqitjet e Trapp, skuadra nga Ligue 1 do të ndërhyjë në treg duke sjellë në
‘Parkun e Princave’ një portier, shkruajnë mediet në Francë.

Dëshira e kryeqytetasve të Francës janë Gianluigi Donnarumma i Milanit dhe Jan Oblak i Atletico Madridit.

Ky i fundit që është vetëm 24 vjeçar, ka një klauzolë prej 100 milionë euro, por Nasser Al Khalifi nuk e ka ndërmend të kursejë aspak për të siguruar portën e PSG-së për shumë vite./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Jan Oblak, PSG

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan