“Çmendet” tenisti, ja çfarë i bën reketit të tij – Lajmi.net
“Çmendet” tenisti, ja çfarë i bën reketit të tij
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 16:38, 16 May 2018
Ai ka thyer reketin e tij, pasi e përplasi për toke disa herë.

Sporti i tenisit jo gjithmonë është i qetë.

Në evenimentin “Rome 2018”, tenistin Thiem e kanë lëshuar nervat, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai ka thyer reketin e tij, pasi e përplasi për toke disa herë.

Fotot kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale. /Lajmi.net/

144412965-6e646aa0-2524-4564-bd68-62dc63b84f7a 145011500-c31031e1-91db-409c-a7b1-9eac36c2290c

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO