“Çmendet” Mercedes-Benz, 4 super-vetura për të festuar 50 vjetorin e shpejtësisë – Lajmi.net
“Çmendet” Mercedes-Benz, 4 super-vetura për të festuar 50 vjetorin e shpejtësisë
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 20:11, 23 February 2017
Mercedes-Benz, një nga ikonat e prodhimit të makinave dhe padyshim një nga emrat e parë që na vjen në mend kur flasim për vetura të shpejta.

Marka në fjalë do të zbulojë katër vetura të reja për të festuar 50 vjetorin e veturave të shpejta, transmeton lajmi.net

AMG GT C Roadster, C63 S Cabriolet, dhe C43 Coupe e Cabriolet, do të jenë veturat të cilan do të zbulohen nga gjigandi prodhues.

Shikoni fotografitë./Lajmi.net/

imageshandler-1 imageshandler-2 imageshandler-3 imageshandler-4 imageshandler-5 imageshandler-7 imageshandler-8 imageshandler-9 imageshandler-10 imageshandler-11 imageshandler-12

Fjalët kyçe: Mercedes, Shpejtesia, Veturat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble