‘Çmendet’ Instagrami, a është kjo e ardhmja e grimit? (Foto) – Lajmi.net
‘Çmendet’ Instagrami, a është kjo e ardhmja e grimit? (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 19:33, 9 September 2017
Trendi i ri ka nisur kohët e fundit në Instagram ku shumë vajza që pëlqejnë grimin provojnë të sjellin gjëra të reja.

Pas vetullave në forma të ndryshme si spirale, me dredha apo me gërsheta tani kanë filluar të eksplorojnë me konturimin e buzëve dhe të syrit.

Në rrjetet sociale publikohen shumë fotografi ku buzët bëhen si të gjarprit apo me forma të tjera, të cilat duken të pazakonta, por shumë të pëlqyera nga pjesa më e madhe.

Nuk dihet nëse në të ardhmen ky do jetë grim i përditshëm, apo do qëndrojë trend Instagrami.

 

 

Fjalët kyçe: e ardhmja e grimit

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Rock Wheels
  • Play Bubble Trouble