“Çmendet” Evra, shikoni çfarë publikoi sot në Instagram (VIDEO) – Lajmi.net
“Çmendet” Evra, shikoni çfarë publikoi sot në Instagram (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 9:42, 17 July 2017
Lojtari që njihet si më i lumturi në botë, Patrice Evra, ka bërë thirrje për më shumë lumturi dhe buzëqeshje, përmes një videoje qesharake në Instagram.

Fjalët kyçe: Patrice Evra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown