“Çmendet” Bleona, publikon foto nudo (Foto +18) – Lajmi.net
“Çmendet” Bleona, publikon foto nudo (Foto +18)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:57, 17 July 2017
Këngëtarja Bleona Qereti nuk ka të ndalur me poza provokuese, kësaj radhe ajo vjen më joshëse se kurrë më parë.

Në rrjetin social Instagram, Bleona ka publikuar një foto në të cilën vjen pothuajse tërësisht e zhveshur, shkruan lajmi.net.

Ajo ka marrë pozë provokuese duke mbajtur gjoksin me duar dhe e ulur në një kënd ajo poshtë kishe veshur një palë të brendshme të cilat shumë pak i vërehen se i mbanë në trup.

Kjo nuk është hera e parë që Bleona shfaqet në të tilla imazhesh, të shpeshta janë bërë fotografitë e tilla nga këngëtarja. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: bleona e zhveshur

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan