“Çmendet” Barcelona, largon gjashtë futbollistë pas eliminimit nga Juventusi (FOTO) – Lajmi.net
“Çmendet” Barcelona, largon gjashtë futbollistë pas eliminimit nga Juventusi (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSport 16:23, 20 April 2017
Barcelona ka dështuar totlaisht në afatin kalimtar.

Katalunasve iu kanë dështuar gjashtë transferimet që erdhën me shumë bujë.

Bëhet fjalë për Andre Gomes, Denis Suarez, Paco ALcacer, Lucas Digne, Samuel Umtiti dhe portieri Cillessen, përcjellë “Lajmi.net”.

Dëshpërimi më i madh vjen nga Gomes dhe Alcacer, të cilët në total kanë kushtuar 75 milioinë euro.

Më poshtë e keni grafikën e publikuar nga “Sport.es”, ku që të gjashtë lojtarët pritet të largohen në verë. /Lajmi.net/

289027

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: . Barcelona

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Zombie Big Trouble