“Çmendet” Barca, ia ofron PSG-së dy lojtarë për Verrattin (FOTO) – Lajmi.net
“Çmendet” Barca, ia ofron PSG-së dy lojtarë për Verrattin (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 21:42, 17 July 2017
Marco Verratti mbetet prioriteti kryesor i skuadrës së Barcelonës këtë verë.

Katalanët nuk e kanë ndërmend të kursejnë asgjë për të sjellë në ‘Camp Nou’ mesfushorin italian të PSG-së.

Pasi hasën në rezistencë kur ofertat i dërgonin me para, Barcelona ka vendosur të provojë një tjetër metodë.

Mediet në Spanjë raportojnë se Barcelona është e gatshme t’i ofrojë dy mesfushorë për Verrattin, Ivan Rakiticin dhe Andre Gomesin./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Marco Verratti, PSG

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy