“Çmendet” Ancelotti: Mposhtim Realin me një nga këto rezultate – Lajmi.net
“Çmendet” Ancelotti: Mposhtim Realin me një nga këto rezultate
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:48, 17 April 2017
Carlo Ancelotti përmend tri rezultate për fitoren e Bayernit të Munichut ndaj Realit të Madridit.

Trajneri italian beson shumë që skuadra e tij mund të fitojë në “Santiago Bernabeu”.

“0:2, 1:3 apo 2:3 janë rezultate të mira, por ne po mendojmë vetëm për paraqitjen që do ta bëjmë”, deklaroi Ancelotti, përcjellë “Lajmi.net”.

“Reali ka një sulm të frikshëm, shumë të rrezikshëm. Megjithatë, pësojnë gola pothuajse në çdo ndeshje”, shtoi Ancelotti. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy

Fjalët kyçe: Carlo Ancelotti

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball