Çka mendon femra kur bën dashuri? Ja e vërteta – Lajmi.net
Çka mendon femra kur bën dashuri? Ja e vërteta
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 14:16, 3 December 2017
Cili është ai mashkull që nuk e ka pyetur veten se çfarë mendon gjysma e tij gjatë seksit? Tani përgjigjja duket se është gjetur, por meshkujt më “paranojakë” mund edhe të mos e pëlqejnë….

Siç raportohet nga faqja e Radio Deejay, pas syve të zbehtë dhe buzëqeshjeve të ëmbla, gratë shpesh fshehin një shpirt “të zymtë”, të gatshme për të gjykuar edhe “mungesën” më të vogël. Ja cilat janë 5 mendimet më të zakonshme që kanë gratë në momentet më të nxehta, të raportuara nga Radio Deejay, transmeton Gazeta Shqip.

1)“Por… çfarë? Me të vërtetë doni ta bëjmë? Në rregull, por nuk kisha aq shumë dëshirë. Kam veshur këto të brendshme sexy dhe jam zhveshur sepse isha e nxehtë!”

2)“A duhet të shqetësohem për linjat?”

3)“Momenti, momenti, momenti. Doni me të vërtetë t’iu them se ajo gjëja është shumë e madhe, kur e dimë të dy që është gënjeshtër? Nuk e dinit që nëse thoni gënjeshtra ju shkurtohen këmbët dhe duke të parë ty, kushedi edhe se çfarë tjetër?”

4)“Doni me të vërtetë në këtë pozicion? Në rregull, por jam shumë e lodhur…”

5)“Ç’mallkim, nuk është klitori ky”.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO