City humb ndaj Baselit, por kualifikohet në çerekfinale – Lajmi.net
City humb ndaj Baselit, por kualifikohet në çerekfinale
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:36, 7 March 2018
Anglezët kaluan tutje edhe pse humbën sonte nga Baseli, 2:1.

Manchester City është kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Anglezët kaluan tutje edhe pse humbën sonte nga Baseli, 2:1.

Ekipi i Pep Guardiolas në ndeshjen e parë kishte fituar thellë, 4:0.

City kaloi në epërsi me Jesus, ndërsa për zviceranët realizuan Elyounoussi dhe Lang. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Basel, Manchester City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown