City fiton me përmbysje – Lajmi.net
City fiton me përmbysje
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:57, 3 December 2017
Manchester City ka shënuar fitore me përmbysje ndaj West Hamit.

Skuadra e Pep Guardiolas ka mposhtur 2:1 West Hamin në ‘Etihad Stadium’.

Ogbonna në minutën e 44’ kaloi në epërsi mysafirët.

City në pjesën e dytë përmbysi rezultatin, duke shënuar përmes Otamendin dhe Silvas./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy