City arrin 100 pikë, Swansea bie nga Premierliga – Lajmi.net
City arrin 100 pikë, Swansea bie nga Premierliga
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:00, 13 May 2018
Është zhvilluar xhiroja e fundit e Premierligës për sezonin 2017/2018.

Manchester City me fitoren minimale të arritur në udhëtim te Southampton, ka shkuar në numrin e 100 pikëve.

Pas tyre, është renditur Manchester United, Tottenham dhe Liverpool.

Chelsea është dashur të pajtohet me vendin e pestë, ndërsa Arsenal në vendin e gjashtë.

Nga Premierliga kanë rënë Swansea, Stoke dhe West Brom./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Premierligë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Pro Kicker Frenzy