Citi në lidhje me aktoren e “O sa mirë”? Kjo është e vërteta – Lajmi.net
Citi në lidhje me aktoren e “O sa mirë”? Kjo është e vërteta
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:15, 14 November 2017
Edon Bërveniku i njohur si Citi në serialin "O sa mirë" është bërë emër shumë i dashur për publikun.

Edhe pse nuk njihej para se të futej në ‘O sa mirë’, Citi tashmë është aktor i preferuar për shumëkë.

Ai ishte i ftuar në një intervistë për emisionin ‘Mirage’, ku rrëfeu shumëçka si nga jeta private ashtu edhe nga karriera, duke u ndalur në atë se si u bë pjesë e serialit.

Në shumë raste, mes aktorëve në filma apo seriale përveç marrëdhënieve kolegiale lindin edhe dashuri.

E në lidhje me këtë Citi tregoi se a ka qenë në lidhje me ndonjë nga aktoret e serialit “O sa mirë”.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 5:30 dhe mësoni të vërtetën. /Lajmi.net/

 

 

 

 

Fjalët kyçe: Citi- Mirage

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan