Çitaku ia ‘merr’ Bidenin, Jahjagës (Foto) – Lajmi.net
Çitaku ia ‘merr’ Bidenin, Jahjagës (Foto)
Autori: Lajmi.net FunLajmeNacionaleRrjetet Sociale 19:21, 12 January 2017
Ambasadorja e Kosovës në Uashington, Vlora Çitaku, ka postuar një fotografi duke u përshëndetur me zëvendëspresidentin amerikan Joe Biden

Një përshëndetje tepër e ngrohtë. Kështu mund të përshkruhet kjo fotografi e Çitakut me Bidenin.

Vlora Citaku, Joe Biden“Falëminderit zotëri zëvendëspresident”, ka shkruar ambasadorja e Kosovës, derisa në foto shihet ngjitur me Bidenin, e presidenti Thaçi duke kundruar më tej, shkruan lajmi.net

Një përshëndetje të tillë me Bidenin e kishte pasur edhe ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga.

Madje në këtë fotografi, pasqyra e kishte tradhtuar Çitakun e cila shihej në një cep duke buzëqeshur fort gjatë momentit të shkrepjes së fotografisë. /Lajmi.net/

Atifete Jahjaga dhe Joe Biden

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3