Çiljeta Xhilaga sjell pamjet e këngës së re, pjesë e klipit edhe djali i saj – Lajmi.net
Çiljeta Xhilaga sjell pamjet e këngës së re, pjesë e klipit edhe djali i saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 10:36, 11 August 2018
Ka një kohë të gjatë që Çiljeta Xhilaga nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor.

Dhe tani, këngëtarja shqiptare me anë të rrjeteve sociale ka paralajmëruar këngën e re, shkruan lajmi net.

“🍬BonBone🍬 Coming soon…. feat @alar_band 🕺🏼💃🏽 Music producer @elgitdoda lyrics @kleahuta video @provideoalbania 😘😘😘 e kam zakon ti nxjerr kenget ne fund sezoni po me mir von se sa kurrr 😬😂 can’t wait 💃🏽”, ka shkruar ajo.

Karakteristikë e klipit të Xhilagës është se gjendet edhe djali i saj i vetëm, Ferdinando. “Hajmali”, mbetet kënga e fundit e Çiljetës e lansuar për “Këngën Magjike 2017”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO