Cili është më i fortë, luani apo krokodili? (Video) – Lajmi.net
Cili është më i fortë, luani apo krokodili? (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 1:43, 27 December 2016
Cili prej tyre është fitues në luftë?

Reflekset e cilit prej tyre janë më të shpejta në mbrojtje, por edhe në sulm?

Shikojeni videon e mëposhtme dhe mësoni fakte mbi trupat e tyre, sa janë në gjendje të luftojnë dhe të jenë fitues në përballje. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Krokodili, Luani

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble