Cila është përgjigja e saktë? (Video) – Lajmi.net
Cila është përgjigja e saktë? (Video)
Autori: Lajmi.net FunLojëra 23:08, 16 July 2017
A e dini përgjigjen e kësaj detyre?

Sa të mirë jeni në zgjidhjen e problemeve matematikore?

Sfidojeni veten me detyrën më poshtë dhe na tregoni përmes komenteve çka mendoni se është përgjigja e saktë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: detyrë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels