Çiftit të ri i ndodh tragjedia një ditë pas dasmës (Foto) – Lajmi.net
Çiftit të ri i ndodh tragjedia një ditë pas dasmës (Foto)
Autori: Lajmi.net Fun 0:45, 11 August 2017
Një çift nga Kansas, SHBA kanë përjetuar një tmerr të vërtetë, vetëm një ditë pas martesës.

Gjatë një udhëtimi, makina e tyre u përplas me një pemë duke bërë që të humbnin jetën.

Austin Bouma ishte shoferi që nuk i rezistoi aspak plagëve, ndërsa bashkëshortja e tij 19-vjeçare, ndërruan jetë mëngjesin e së hënës në spital.

Sipas autoriteteve, aksidenti tragjik ndodhi në Clearwater, rreth orës 18:30 prej humbjes së kontrollit të timonit.

Ata u celebruan të premten dhe dukeshin mjaft të lumtur në postimet në Facebook ku tregonin unazat. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Aksident, Dasma, tragjedi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Stealth Sniper