Çifti ndalet në stadium për foto, por ajo nuk e kishte idenë se i dashuri do t’i propozonte martesë! (Foto) – Lajmi.net
Çifti ndalet në stadium për foto, por ajo nuk e kishte idenë se i dashuri do t’i propozonte martesë! (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFamiljaFunLifestyle 18:57, 22 February 2017
Nëse tentoni ta përshkruani djalin në video, mund të thuhet që ai është njeri i fjalës.

dsfosdfNick Waltermire i bëri një surprizë shumë të këndshme të dashurës së tij, derisa po ecnin në stadium për të gjetur vendin perfekt që të bëjnë fotografi.

E dashura e tij nuk e kishte vërejtur se Nick po mbante njërën dorë në xhepin e tij tërë kohën dhe se vazhdimisht po filmoheshin.

lfhgfd

Pastaj, kur fotografia u shkrep, ai u ul për t’i propozuar martesë.

Shikoni videon e mëposhtme për të parë të gjithë ngjarjen. /Lajmi.net/

kjhf

Fjalët kyçe: Çifti, Propozim Martese, Stadium

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2