Çifti me ngjyrë sjell në jetë një vajzë me lëkurë të bardhë, është edhe bionde – Lajmi.net
Çifti me ngjyrë sjell në jetë një vajzë me lëkurë të bardhë, është edhe bionde
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 21:44, 9 July 2017
E çuditshme por e vërtetë. Një çift me ngjyrë, nga Afrika, kanë sjellë në jetë një vajzë me lëkurë të bardhë, dhe mbi të gjitha, ajo është bionde.

Bëhet fjalë për mbrojtësin afrikan Felix Udoh, ish-lojtar i Partizanit në sezonin 2013-2014 dhe bashkëshorten e tij, Grace Andreë, të cilët kanë sjell në jetë jo një fëmijë me ngjyrë por një vajzë me lëkurë të bardhë. Ky rast duket se i ka suprizuar të gjithë miqtë e tyre.

Vetë Felix Udoh i është përgjigjur interesimit të një tifozi të Partizanit duke i thënë se “Zoti na krijoi të gjithëve në këtë botë. Ai tha që jam Zot i Universit. Ai nuk tha Zoti në Amerikë, Europë, Azi dhe Afrikë. Unë kam një fëmijë të bardhë, dhe kjo është një dhuratë nga zoti”. /k.k/noa.al/

650282__bymbjblhw 650282__rjq-kzlrz

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO