‘Ciao’ Roma, Nainggolan në Inter – Lajmi.net
‘Ciao’ Roma, Nainggolan në Inter
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:25, 13 June 2018
Radja Nainggolan pritet të nënshkruajë me "Nerazzurrët", gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Radja Nainggolan është gjithnjë e më afër transferimit në Inter.

“Corriere dello Sport” raporton se mesfushori i Romës pritet të nënshkruajë me “Nerazzurrët”, gjatë këtij afati kalimtar të verës.

Nainggolan ka vendosur të largohet nga Roma, përcjell “lajmi.net”.

Inter dhe trajneri Luciano Spalletti e mirëpresin në Giuseppe Meazza. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO