‘Ciao’ Nice, Balotelli zgjedh klubin e ri – Lajmi.net
‘Ciao’ Nice, Balotelli zgjedh klubin e ri
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:18, 12 July 2018
Mario Balotelli është në bisedime për transferim te skuadra e Olympique Marseille.

Mario Balotelli është pranë një klubi të ri.

“Tuttosport” shkruan se sulmuesi italian pas largimit nga Nice, është në bisedime për transferim te skuadra e Olympique Marseille.

Balotelli kishte zgjuar interesim edhe nga disa klube nga Serie A, përcjell “lajmi.net”.

Por, e ardhmja e tij do të vazhdojë të jetë në Ligue 1. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO