“Ciao” Napoli, Jorginho drejt Premierligës – Lajmi.net
“Ciao” Napoli, Jorginho drejt Premierligës
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:55, 13 June 2018
"Sport Italia" ka njoftuar se Jorginho është pranë marrëveshjes për transferim në Manchester City.

Jorginho është duke shkuar gjithnjë e më larg Napolit.

“Sport Italia” ka njoftuar se mesfushori është pranë marrëveshjes për transferim në Manchester City.

Brenda kësaj jave palët pritet ta definojnë marrëveshjen për kalimin e Jorginhos te ekipi nga Stadio San Paolo, përcjell “lajmi.net”.

Jorginho është një nga përforcimet e kërkuara nga menaxheri Pep Guardiola për sezonin e ri te skuadra kampione e Premierligës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO