“Ciao” Milan, Bonucci te top klubi nga Premierliga? – Lajmi.net
“Ciao” Milan, Bonucci te top klubi nga Premierliga?
Autori: Lajmi.net Serie ASport 9:25, 16 May 2018
Milan e vlerëson Leonardo Bonuccin në së paku 40 milionë euro.

Manchester United ka hyrë në garë për transferimin e mbrojtësit të Milanit, Leonardo Bonucci.

“Tuttosport” raporton se “Red Devils” dëshirojnë blerjen e kapitenit të “Rossonerëve”, pas përfundimit të këtij sezoni.

Milan e vlerëson Bonuccin në së paku 40 milionë euro, përcjell “lajmi.net”.

Mourinho pritet të paraqesë ofertë për Bonuccin, pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/ 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO