‘Ciao’ Lazio, Felipe Anderson gjen klubin e ri – Lajmi.net
‘Ciao’ Lazio, Felipe Anderson gjen klubin e ri
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 11:28, 10 July 2018
Felipe Anderson së shpejti do ta konfirmojë transferimin, te skuadra e West Ham United.

Felipe Anderson është pranë largimit nga Lazio.

“Sky Sport” ka njoftuar se mesfushori brazilian së shpejti do ta konfirmojë transferimin, te skuadra e West Ham United.

Anderson ka vendosur të largohet nga Stadio Olimpico, përcjell “lajmi.net”.

E ardhmja e tij do të jetë te ekipi i West Ham United. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO