“Ciao” Inter, Kondogbia zgjedh klubin e ri (FOTO) – Lajmi.net
“Ciao” Inter, Kondogbia zgjedh klubin e ri (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 10:54, 12 August 2017
Geoffrey Kondogbia dëshiron të largohet nga Inter.

Geoffrey Kondogbia është i gatshëm të largohet nga Inter.

Mesfushori francez dëshiron të transferohet në Valencia, ka bërë të ditur “Gianluca di Marzio”.

Kondogbia shpreson se klubet mund të arrijnë marrëveshje për transferimin e tij te skuadra nga La Liga, përcjell “lajmi.net”.

Ai nuk dëshiron të mbetet në Inter ku nuk konsiderohet si titullar nga trajneri i ri, Luciano Spalletti. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO