Chiellini: Kjo skuadër ka sulmin më të mirë në botë – Lajmi.net
Chiellini: Kjo skuadër ka sulmin më të mirë në botë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 14:57, 7 August 2017
.

Giorgio Chiellini ka thënë se Juventusi e ka sulmin më të mirë në botë.

‘Zonja e Vjetër’ këtë verë mbeti pa mbrojtësin Leonardo Bonucci, që kaloi te Milani për 42 milionë euro.

Chiellini duke folur për këtë largim, ka thënës se ndoshta Juventusi ka humbur diçka në mbrojtje, por në sulm mbeten më të mirët.

“Bonucci? Pirlo dhe Vidal po ashtu u larguan, siç bëri edhe Pogba”, deklaroi Chiellini për La Stampa, përcjell lajmi.net.

“Ndoshta ne kemi humbur diçka nga loja e jonë, por kemi sulmin më të mirë”./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Stealth Sniper