Chicharito befason me skuadrën e re – Lajmi.net
Chicharito befason me skuadrën e re
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliMerkatoSport 19:55, 9 July 2017
Javier Hernandez i njohur si ‘Chicharito’, mund të transferohet në Francë te Lyoni.

Skuadra franceze e cilëson si zëvendësues ideal meksikanin të sulmuesit Alexandre Lacazette.

Sulmuesi 26 vjeçar iu bashkua Arsenalit para disa ditësh dhe kështu Les Gones dëshirojnë menjëherë të gjejnë një sulmues të denjë.

Chicharito është i kërkuar shumë edhe nga West Ham, por meksikani me shumë mundësi do preferonte kalimin te gjigantët francez./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Chicharito

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2
  • Play Zombie Big Trouble