Chelsean e pret short i tmerrshëm, Fabregas e ka një mesazh – Lajmi.net
Chelsean e pret short i tmerrshëm, Fabregas e ka një mesazh
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 20:16, 6 December 2017
.

Cesc Fabregas është i përgatiturtë përballet me ish-klubin e tij Barcelonën në raundin tjetër të Ligës së Kampionëve dhe thotë se Chelsea nuk ka frikë nga askush.

Kampionët e Premier Leagues përfunduan në vendin e dytë në grupin e tyre, pas Romës së Serie A me Atletico Madrid në vendin e tretë, dhe si rezultat mund të marrë një barazim më të vështirë me Barcelonën një nga mundësitë.

“Duhet të jemi të përgatitur për këdo. Ne jemi një ekip konkurrues dhe ne nuk duhet të kemi frikë nga askush, siç e kemi treguar tashmë. Nëse doni të shkoni larg ju duhet të mundeni më të mirin, “tha mesfushori.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO