Chelsea-Qarabag, dy gola të shpejtë (VIDEO) – Lajmi.net
Chelsea-Qarabag, dy gola të shpejtë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 22:19, 12 September 2017
Realizojnë Bakayoko dhe Batshuayi. Chelsea po e shkatërron Qarabagun 5:0.

 

Fjalët kyçe: Chelsea

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball