Chelsea – Leicestet City, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Chelsea – Leicestet City, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:16, 13 January 2018
Chelsea i këtij viti nuk duket të jetë ai i vitit të kaluar.

Skuadra e Antonio Contes ka barazuar pa gola ndaj Leicester City.

Në pjesën e dytë Leicester mbeti pa një lojtar në fushë nga minuta e 68′ , por “dhelprat” u mbajtën mirë duke marrë një pikë mjaft të vlefshme nga ‘Stamford Bride’.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në përballjen mes Chelsea dhe Leicester City, i gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion