Chelsea ka vetëm 3 kundërshtarë të mundshëm në short, 2 prej tyre janë super-skuadra – Lajmi.net
Chelsea ka vetëm 3 kundërshtarë të mundshëm në short, 2 prej tyre janë super-skuadra
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:43, 11 December 2017
Chelsea do të takohet me Barcelonën, PSG-në ose Besiktasin.

Chelsean e pret “ferri” sot në shortin e Ligës së Kampionëve.

Skuadra londineze ka vetëm tre kundërshtarë të mundshëm, ku dy prej tyre janë shumë të fortë, përcjellë “Lajmi.net”.

Chelsea do të takohet me Barcelonën, PSG-në ose Besiktasin.

“Blutë” s’mund të “peshkojnë” skuadra tjera, pasi që katër skuadra angleze ishin të parat në grupet e tyre (Man Utd, Man City, Liverpool dhe Tottenham), si dhe s’mund të takohet me Romën, të cilën e kishte në grup. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Chelsea

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels