Chelsea ka fituar titullin por shikojeni formacionin kundër Sunderlandit (FOTO) – Lajmi.net
Chelsea ka fituar titullin por shikojeni formacionin kundër Sunderlandit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:16, 19 May 2017
Chelsea ka fituar titullin e kampionit në Premierligë por Antonio Conte pritet të luajë me formacionin më të mirë në xhiron e fundit kundër Sunderlandit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Chelsea

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals