Chelsea fillimisht tregoi çmimin e Kantes, ky është vendimi i fundit – Lajmi.net
Chelsea fillimisht tregoi çmimin e Kantes, ky është vendimi i fundit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:17, 12 October 2017
PSG ishte mbreti i merkatos këtë verë, dhe kjo gjë duket se do vazhdojë përsëri.

Tashmë klubi francez po përgatit një ofertë të majme për mesfushorin e Çelsit, N’golo Kante.

Francezi që u ble nga Çelsi dy vite më parë, i ndihmoi londinezët të fitonin Premier Ligën, dhe u cilësua si një nga lojtarët më të mirë të sezonit.

Tashmë janë parizienët ata që kërkojnë shërbimet e 26-vjeçarit, dhe janë të gatshëm të ofrojnë jo pak, por 100 milionë euro.

Pasi shpenzuoi 400 milionë për dyshen Nejmar – Mbape, tashmë presidenti Al-Kelaifi do t’i bëjë edhe një dhuratë në mesin e fushës, trajnerit Emeri.

Fjalët kyçe: N'Golo Kante

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion