Chelsea dhe Man UTD në garën për yllin e Tottenhamit – Lajmi.net
Chelsea dhe Man UTD në garën për yllin e Tottenhamit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 20:40, 17 May 2018
Dy skuadrat e mëdha angleze, Chelsea dhe Manchester United janë futur në garë për transferimin e mbrojtësit anësorë, Danny Rose.

Mediat angleze kanë raportuar se londinezët ashtu edhe nën kampionët e Anglisë e vlerësojnë shumë lojën e mbrojtësit të Tottenhamit.

Tottenham gjithashtu është e gatshme ta shesë lojtarin nëse merr një ofertë mbi 30 milionë euro.

Në ditët në vijim pritet të ketë veprime konkrete në këtë drejtim.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy