Chelsea 4:3 Watford, notat e futbollistëve (FOTO) – Lajmi.net
Chelsea 4:3 Watford, notat e futbollistëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 23:17, 15 May 2017
Chelsea e ka fituar 4:3 përballjen e xhiros së 37-të ndaj Watfordit.

Skuadra nga Londra ka mposhtur 4:3 Watfordin në një ndeshje tepër emocionale, ku tifozët e pranishëm në stadium patën mundësi të shohin shtatë gola.

Vlerësimet e lojtarëve për paraqitje në këtë ndeshje, mund t’i shikoni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Chelsea, Premierligë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball