Chelsea 3:1 Newcastel United, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Chelsea 3:1 Newcastel United, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 16:17, 2 December 2017
Chelsea ka vazhduar me formë të mirë në Premierligë duke arritur fitoren e radhës. 3-1 ishte rezultati i ndeshjes së sotme në përballjen ndaj Newcastle. Ishin mysafirët të parët që kaluan në epërsi me golin e Gayle.

Por, Hazard dhe Morata treguan klasin për të rikthyer rezultatin në favorit të Chelseat.

Hazard nga penalltia shënoi edhe një herë në pjesën e dytë për të siguruar fitoren. Chelsea me këtë fitore ka tani 32 pikë duke qenë ende në garë për titull.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master