Çfarë rënie: Ish-i i Realit që dështoi te PSG, kërkon kalimin te klubi modest i Premierligës – Lajmi.net
Çfarë rënie: Ish-i i Realit që dështoi te PSG, kërkon kalimin te klubi modest i Premierligës
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 14:51, 13 August 2017
Jese Rodriguez dëshiron të luajë në Premierligë në sezonin e ri.

Sipas gazetës italiane “La Nazione”, Jese ka ngadalësuar negociatat mes PSG-së dhe Fiorentinës.

Kjo për shkak se ai dëshiron të transferohet te Stoke City, përcjellë “Lajmi.net”.

Jese preferon të kalojë në Premierligë dhe jo në Serie A.

Mbetet të shihet nëse PSG do të pranojë ofertën e klubit italian apo atij anglez. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Jese Rodriguez, Stoke City

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan