Çfarë kryevepre! E pikturon veten sikur Mona Lisa me anë kozmetikës – Lajmi.net
Çfarë kryevepre! E pikturon veten sikur Mona Lisa me anë kozmetikës
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:47, 12 May 2018
Një blogere në jug-perëndim të Kinës ka habitur mijëra persona pasi filmoi veten duke u shndërruar në Mona Lisan.

Duke postuar videon mbresëlënëse të transformimit në kanalin e saj, Ai Yuya, 27 vjeç, krijoi kryeveprën e Leonardo da Vinçit në fytyrën e saj duke përdorur vetëm kozmetikë.

Artistja nga provincat e Chongqing të martën ka postuar një tjetër video të saj duke u shndërruar në Lady me një Ermine, një pikturë gjithashtu nga Da Vinci.

Videoja e transformimit është parë mbi 800,000 herë në Miaopai dhe më shumë se 20 milionë herë në platformën sociale video Dou Yin, ku ajo e postonte në fillim videon.

 

“Unë e vlerësoj të gjithë mbështetjen që kam marrë dhe jam shumë e lumtur që shikuesit pëlqejnë transformimin”. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO