Çfarë kërkojnë macet e mëdha nga njerëzit? (Video) – Lajmi.net
Çfarë kërkojnë macet e mëdha nga njerëzit? (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 16:05, 18 April 2017
A mendoni se macet e mëdha i duan njerëzit, apo thjesht i shohin si ushqim ata?

Në të vërtetë, macet e mëdha, sipas videos që do ta shihni më poshtë, janë të njejta si të zakonshmet, që kërkojnë dashuri dhe vëmendje, si dhe qëndrojnë pranë pronarëve të tyre. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: macet e mëdha, Njerëzit

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels