Çfarë bën Mr. Bean kur zgjohet në mëngjes? (Video) – Lajmi.net
Çfarë bën Mr. Bean kur zgjohet në mëngjes? (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:24, 14 March 2017
Natyrisht, mr Bean është i etur për të bërë ushtrimet e mëngjesit.

Por, çfarë bën para se të fillojë me to?

Ai ka një metodë të veçantë për të nxjerrë ajrin jashtë, shkruan lajmi.net

Në secilin episod me të cilat fëmijët janë rritur, mr. Bean ka pasur reagime qesharake.

Ndër to, në videon pak sekondëshe, do të shihni storie të ngjajshme dhe unike të këtij aktori të mrekullueshëm, që bota e njeh si mr. Bean. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mr. Bean

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Rock Wheels